Gabinet Kosmetyczny Pracownia Piękna- Wrocław

Salon Kosmetyczny
Pracownia Piękna
ul. Inżynierska 49 lokal 14, IIp.
53-228 Wrocław

tel: 666-257-207
mail: info@pracownia-piekna.pl

 

   

Mezoterapia Bezigłowa na Ciało

Mezoterapia bezigłowa stosowana jest w terapii antycellulitowej oraz przy redukcji tkanki tłuszczowej. To doskonały zabieg który zapewnia widoczne wyszczuplenie, redukcję cellulitu, przywraca elastyczność tkanki łącznej, głęboko regeneruje i nawilża skórę oraz poprawia krążenie.

Mezoterapia bezigłowa pozwala wymodelować sylwetkę. Dzięki zachodzącemu zjawisku elektroporacji można skutecznie dostarczyć do skóry niezbędne i najbardziej aktywne składniki z odpowiednio dobranych kosmetyków. Zabieg tonizuje mięśnie, stymuluje limfę i zwiększa penetrację w skórze właściwej. Pobudza naturalne procesy odnowy biologicznej komórek.

zabieg składa się z 3 następujących po sobie faz:

  • peeling ciała

  • wtłaczanie substancji czynnych z użyciem mezoterapii

  • wmasowanie odpowiednio dobranego kremu, który wzmacnia efekt zabiegu.

Przeciwwskazania: choroba nowotworowa, ciąża i karmienie piersią, stany zapalne skóry, uszkodzenia mechaniczne skóry, niewydolność krążenia, gorączka, osłabienie i wyniszczenie organizmu, osteoporoza, opryszczka, epilepsja, alergia na składniki stosowanych preparatów, obecność w okolicy zabiegowej ciał metalicznych i implantów elektronicznych (rozrusznik serca,aparat na zęby,endoproteza itp.)

Kuracja antycellulitowa, modelująca sylwetkę :

Do zabiegu stosowany jest wysoce skuteczny preparat będący połączeniem Bodyfit® i Adiposlim® oraz kompleksów substancji czynnych na bazie kofeiny. Preparat przyspiesza rozkład tłuszczów i przeciwdziała powstawaniu nowych skupisk komórek tłuszczowych. Pobudza i poprawia krążenie limfy oraz odprowadza nadmiar płynów z tkanek.

czas zabiegu 60-90 min
zalecana ilość zabiegów: 6-8 zabiegów
częstotliwość: 2 razy w tygodniu

kuracja dla skóry pozbawionej elastyczności: (ujędrniająca)

Do zabiegu stosowany jest koncentrat przeciwko utracie elastyczności i obwisaniu skóry zawierający w swym składzie: wyciąg z alg, wyciąg z drzewa arganowego, wyciąg z komosy ryżowej , hydrolizowane proteiny, czysta woda morska.

czas zabiegu 60-90 min
zalecana ilość zabiegów: 4-6 zabiegów, w zależności od kondycji skóry oraz oczekiwań klienta.
częstotliwość: 2 razy w tygodniu

 

© Salon kosmetyczny Pracownia Piękna 2010-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie : hajime studio