Depilacja Woskiem we Wrocławiu

Depilacja woskiem pozwala na usuwanie owłosienia na dłuższy okres czasu, może być stosowana na wszystkich częściach ciała i daje znakomite efekty. Podczas zabiegu depilacji, włoski usuwane są wraz z cebulkami, co powoduje, iż odrastają bardzo powoli i są zdecydowanie słabsze. Konieczność wykonania kolejnego zabiegu pojawia się dopiero po ok. 4 tygodniach. U osób o słabym i jasnym owłosieniu efekt utrzymuje się dłużej.

Przygotowanie do Zabiegu:

Włosy, które chcemy poddać zabiegowi nie powinny być krótsze niż 4 mm, na twarzy 2 – 4mm, na kończynach optymalna długość to 6 mm, a w okolicach bikini i pach powinny mieć długość nawet ok. 8 – 10 mm.

Pielęgnacja skóry:

Aby prawidłowo pielęgnować skórę należy wykonywać peeling pomiędzy depilacjami. Dotyczy to w szczególności osób mających problemy z wrastaniem włosów – włos wrasta w naskórek, co może wywołać stan zapalny. Aby temu zapobiec należy regularnie złuszczać naskórek – wykonywać peeling, przeprowadzać masaż szorstką myjką, stosować balsamy zmiękczające i nawilżające skórę. Nie należy jednak stosować peelingu w dniu depilacji, a w przypadku skóry wrażliwej nawet 3 dni przed depilacją. Po zabiegu nie powinno się eksponować skóry na promienie słoneczne przez dwa dni oraz nie należy brać ciepłych kąpieli w dzień depilacji.

W Pracowni Piękna stosujemy kosmetyki marki Depileve, która jest światowym liderem w profesjonalnej kosmetyce depilacyjnej.