Depilacja Woskiem we Wrocławiu

Depilacja woskiem pozwala na usuwanie owłosienia na dłuższy okres czasu, może być stosowana na wszystkich częściach ciała i daje znakomite efekty. Podczas zabiegu depilacji, włoski usuwane są wraz z cebulkami, co powoduje, iż odrastają bardzo powoli i są zdecydowanie słabsze. Konieczność wykonania kolejnego zabiegu pojawia się dopiero po ok. 4 tygodniach. U osób o słabym i jasnym owłosieniu efekt utrzymuje się dłużej.

Przygotowanie do Zabiegu:

Włosy, które chcemy poddać zabiegowi nie powinny być krótsze niż 4 mm, na twarzy 2 – 4mm, na kończynach optymalna długość to 6 mm, a w okolicach bikini i pach powinny mieć długość nawet ok. 8 – 10 mm.

Pielęgnacja skóry:

Aby prawidłowo pielęgnować skórę należy wykonywać peeling pomiędzy depilacjami. Dotyczy to w szczególności osób mających problemy z wrastaniem włosów – włos wrasta w naskórek, co może wywołać stan zapalny. Aby temu zapobiec należy regularnie złuszczać naskórek – wykonywać peeling, przeprowadzać masaż szorstką myjką, stosować balsamy zmiękczające i nawilżające skórę. Nie należy jednak stosować peelingu w dniu depilacji, a w przypadku skóry wrażliwej nawet 3 dni przed depilacją. Po zabiegu nie powinno się eksponować skóry na promienie słoneczne przez dwa dni oraz nie należy brać ciepłych kąpieli w dzień depilacji.

W Pracowni Piękna stosujemy kosmetyki marki Depileve, która jest światowym liderem w profesjonalnej kosmetyce depilacyjnej.

Cennik:

WĄSIK – 10 zł

BRÓDKA – 15 zł

BAKI – 15 zł

REGULACJA BRWI – 15 zł

OKOLICE CAŁEJ TWARZY – 35 zł


PACHY – 30 zł

PRZEDRAMIONA – 40 zł

CAŁE RĘCE – 60 zł


BIKINI klasyczne  – 40 zł

BIKINI pełne – 70 zł

OKOLICE PĘPKA – 10 zł

ŁYDKI + KOLANA – 40 zł

UDA – 40 zł

CAŁE NOGI  DO LINI BIKINI – 70 zł

CAŁE NOGI + BIKINI KLASYCZNE – 99 zł

CAŁE NOGI + BIKINI PEŁNE – 139 zł


PLECY – 70 zł

KLATKA PIERSIOWA – 70 zł