Mezoterapia Igłowa Wrocław

Mezoterapia Igłowa Wrocław

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem polegającym na precyzyjnym wstrzykiwaniu niewielkich dawek koktajlu, zawierającego nieusieciowany kwas hialuronowy oraz dużą ilość witamin i aminokwasów. Pozwala to na uzyskanie szybkich i doskonałych efektów takich jak: nawilzenie, poprawa jędrności. Skóra odzyskuje swoją witalność a drobne zmarszczki ulegają spłyceniu.

Mezolift to metoda mezoterapii z zastosowaniem czystego nieusieciowanego kwasu hialuronowego, który działa silnie rewitalizująco. Mezolift jest bezpieczniejszy do zastosowania u pacjentów cierpiących z powodu alergii.

Inna możliwością w mezoterapii jest zastosowanie preparatu zawierającego wyłącznie polinukleotydy. Można stosować naprzemiennie raz kwas hialuronowy i raz polinukleotydy lub preparat zawierający witaminę C.

Hydrobalans Skin booster to zabieg z zastosowaniem specjalnej stabilizowanej formy kwasu hialuronowego, który utrzymuje się w skórze przez kilkanaście miesięcy. Potem stopniowo i naturalnie wchłania się, bez efektu nagłej zmiany wyglądu. Zabieg zapewnia głębokie nawodnienie i długotrwale utrzymywanie się nawilżenia skóry.

Wskazania do mezoterapii:

  • regeneracja i rewitalizacja skóry
  • zwiotczenie skóry
  • profilaktyka przeciwzmarszczkowa
  • zapobieganie wypadaniu włosów
  • cellulit (uda, brzuch, pośladki)
  • rozstępy

Mezoterapia igłowa – Przebieg zabiegu:

Zabieg wykonuje tylko lekarz używając odpowiednio dobranej wielkości igły i strzykawki. W mezoterapii stosowane są obecnie gotowe produkty zamknięte w sterylnych ampułkach lub ampułko-strzykawkach. Substancje aktywne dobierane są przez lekarza w zależności od rodzaju zabiegu i potrzeb pacjenta.

Podczas zabiegu wykonuje się szereg drobnych nakłuć.Nakłucia są średnio bolesne.Jeśli pacjent ma niski próg wrażliwości na ból, można zastosować znieczulenie kremem. Po zabiegu stosuje się masaż, dzięki któremu wstrzykiwane w skórę składniki są równomiernie rozprowadzane.

Po zabiegu:

Ślady po zabiegu widoczne są w zależności od typu zabiegu od kilku godzin do kilku dni, są możliwe do zamaskowania. Po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie, obrzęk lub małe krwiaki, które ustępują po kilku dniach. Bezpośrednio po zabiegu mogą pojawić się niewielkie grudki, które zanikają po 2-3 dniach.

Częstotliwość wykonania zabiegu:

Zabieg powinien być powtarzany 3 – 4 razy, w odstępach co 10-14 dni.

Przeciwwskazania:

alergia,ciąża, okres karmienia piersią,cukrzyca (niewyrównana),stany zapalne na skórze, opryszczka,skóra źle tolerująca iniekcje (skóra naczynkowa, ryzyko powstawania zwłóknień),choroba nowotworowa,stosowanie leków przeciwkrzepliwych.