Stylizacja oczu – trwała na rzęsy Wrocław

Oczy są najpiękniejszą i jednocześnie najciekawszą częścią twarzy, dlatego ważne jest umiejętne ich podkreślenie i wydobycie ich naturalnego blasku oraz świeżości.

Można to osiągnąć poprzez ich regulację i podkreślenie naturalnego koloru brwi i rzęs.

  • Regulacja brwi

Kształt brwi jest bardzo ważny dla wyrazu twarzy, stanowią one wizytówkę naszej twarzy. Dobrze dobrany kształt brwi sprawi że spojrzenie będzie bardziej wyraziste.

  • henna brwi i rzęs

Henna to zabieg polegający na farbowaniu brwi i rzęs wyciągiem ziołowym o różnym zabarwieniu. Kolor henny dobierany jest do karnacji i preferencji klienta. Właściwe podkreślone rzęsy poprawiają wygląd całej twarzy, sprawiają również,że makijaż staje się bardziej atrakcyjny.

  • Trwała ondulacja rzęs WimpernWelle

Doskonały zabieg dla pań borykających się z problemem prostych i niesfornych rzęs.Metoda ta trwale modeluje rzęsy. Powiększa i podkreśla oczy oraz sprawia, że spojrzenie staje się bardziej wyraziste.Zabieg trwałej podkręcającej rzęsy nadaje się do każdego typu i długości rzęs, można osiągnąć różnej intensywności pokręcenie.

Zabieg trwa około pół godziny, jest bezbolesny. Po zabiegu od razu można wykonać makijaż (można też nałożyć na rzęsy hennę jeśli nie przepadamy za malowaniem oczu).Rzęsy są podkręcone, dużo łatwiej maluje się je tuszem, są bardziej widoczne, a spojrzenie staje się zalotne.

 

  • Lifting  – inaczej trwała lub podkręcenie rzęs od nasady aż po same końce, daje efekt jak zalotka, utrzymuje się od 3 do 8 tygodni.

 

  • Laminowanie – inaczej keratynowanie, polegająca na nałożeniu olejku keratynowego. Olejek ten to połączenie 3 protein zboża, soi oraz hydrolizowanej keratyny. Zadaniem laminacji jest ochrona i zapewnienie odpowiedniego nawilżenia dla rzęs naturalnych oraz częściowa odbudowa utraconych protein. Dzięki keratynie odżywiamy, przyciemniamy i podkręcamy rzęsy. Efekty są spektakularne!

 

  • Botox – preparat zaprojektowany w celu wzmocnienia, regeneracji i pogrubienia naturalnych rzęs. Zawiera witaminy i minerały które działają odżywczo i regenerująco na włos.