Masaże modelujące sylwetkę

Masaż antycellulitowy – manualny

Zabieg mający na celu poprawę metabolizmu w miejscu nagromadzenia się nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz uelastycznienie i odżywienie skóry. Pobudzenie do pracy układu krążenia i układu limfatycznego zmniejsza zastoje limfy oraz ma korzystny wpływ na przebudowę mikroarchitektury podskórnej tkanki tłuszczowej. 

Do zabiegu używa się profesjonalnego kremu, który wzmacnia efekt uzyskany podczas masażu (krem zawiera wyciąg z alg brunatnych i zielonych, ostrokrzewu, przywrotnika i bluszczu, witaminę E oraz kofeinę. Tak dobrane składniki rozkładają złogi tłuszczu w komórkach, poprawiają mikrokrążenie i usuwają nadmiar tkanki tłuszczowej, ujędrniają i uelastyczniają skórę.

Zabieg wykonywany głównie na udach, pośladkach oraz okolicach brzucha.


MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ – ANTYCELLULITOWY

Zabieg polega na wciągnięciu – zassaniu skory do wewnątrz banki i wykonywania ruchów przesuwnych po skórze. Podczas zabiegu aplikowana jest na skórę specjalna oliwka o odpowiednio dobranych składnikach aktywnych, przyspieszających redukcje tkanki tłuszczowej.

Zabieg ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, umożliwia pozbycie się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu.

Efekty:

* pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych
* redukuje cellulit
* przyśpiesza wchłanianie substancji aktywnych
* rozbija tkankę tłuszczową
* przyspiesza proces lipolizy

Przeciwwskazania: zaburzenie krzepliwości krwi, skłonność do wylewów podskórnych oraz obrzęków uszkodzona skóra, rany,menstruacja,ciąża,nowotwory,gruźlica,żylaki,wysiękowe zapalenie stawów ,gorączka

Zabieg powinien być wykonywany w serii od 10 do 12 zabiegów w odstępach 2 – 3 dniowych, a po zakończeniu serii w celu podtrzymania efektu zalecane jest systematyczne powtarzanie zabiegu przynajmniej 1 raz w tygodniu.


ZABIEG WYSZCZUPLAJĄCO-MODELUJĄCY – CYTRUSOWY GAJ

Zabieg o działaniu drenującym i poprawiającym spalanie tkanki tłuszczowej, oparty na ekstrakcie z grejpfruta, algach, centelli asiatice, kofeinie, karnitynie i wielu innych składnikach o udowodnionym działaniu antycellulitowym i pojędrniającym. Skóra po zabiegu jest gładsza, doskonale nawilżona i lepiej napięta, a świeży, orzeźwiający zapach kosmetyków sprawia, że zabieg jest wspaniałym relaksem, doskonałą pielęgnacją skóry i aktywną walką z cellulitem.

Wskazania:
dla każdej skóry z problemem cellulitu
dla skóry wymagającej pojędrnienia i uelastycznienia
dla osób w każdym wieku
dla skóry zmęczonej, pozbawionej energii

składniki aktywne: ekstrakt z grejpfruta i guarany, centella asiatica, skrzyp polny, kofeina, karnityna, masło Shea, olej z migdałów, witamina E, kaolin, algi zielone.

Efekty:
* poprawa napięcia
* poprawa nawilzenia
* zmniejszenie cellulitu
* relaks i poprawa nastroju

częstotliwość :jako pojedynczy zabieg energetyzuje,pobudza i nawilża, w serii 6 zabiegów/ 1/w tygodniu – w celu uzyskania długotrwałych efektów przeciwcellulitowych

przebieg zabiegu:Zabieg rozpoczyna się od peelingu, następnie wmasowane zostaje serum antycellulitowe. Wykonywany jest drenaż limfatyczny oraz masaż podciśnieniowy ( dermomasaż) . Kolejnym etapem jest nałożenie maski antycellulitowo-nawilżającej. Na zakończenie nałożona zostaje emulsja wyszczuplająco-rozgrzewająca.


DERMOMASAŻ – MASAŻ MECHANICZNY

Jest to połączenie masażu mechanicznego z podciśnieniem z jednoczesnym odciągnięcie fałdy skóry (zassanie) i rolowaniem ruchomymi rolkami. Masaż podciśnieniowy w swoim głównym zadaniu powoduje rozpad tzw. „zrazików” tłuszczowych i przywrócenie prawidłowego funkcjonowania naczyń włosowatych i limfatycznych w organizmie.