Sonoforeza ultradźwiękowy mikromasaż we Wrocławiu

Sonoforeza jest to metoda, która wykorzystuje wibracje ultradźwiękowe do działania na głębsze warstwy skóry poprzez stymulujący mikromasaż. Sonoforeza to doskonały sposób wtłaczania w głąb skóry substancji aktywnych z kosmetyków aplikowanych na skórę. Podczas zabiegu wytwarzane jest ciepło wewnątrz skóry, które penetruje tkanki. Zabieg odpręża skórę,poprawia przepływ krwi i limfy. W rezultacie poprawiony jest metabolizm komórek oraz ich regeneracja. Emitowane podczas zabiegu ultradźwięki przyczyniają się do ułatwienia penetracji substancjom leczniczym, które działają: uszczelniając naczynia krwionośne, leczą zmiany trądzikowe, dotleniają oraz kondycjonują skórę.

Przeciwwskazania:

choroby nowotworowe, metalowy implanty w ciele, choroby żył, niewydolność serca, ciąża.

Dzięki specjalnie dobranym ampułkom zalecana jest do przeciwdziałania:

  • rozszerzonym naczyniom krwionośnym,
  • trądzikowi,
  • zmarszczkom,
  • przebarwieniom

Terapia dla cery naczynkowej *

Intensywna pielęgnacja dla zaczerwienionej skóry ze skłonnością do trądziku różowatego. Kompleks z ekstraktów roślinnych przywraca skórze naturalną sprężystość i stanowi skuteczną ochronę dla naczynek krwionośnych. Bisabolol i allantoina łagodzą podrażnienia oraz przywracają naturalne funkcje ochronne.

Terapia dla cery trądzikowej *

Terapia o wysoce intensywnym działaniu przeznaczona do pielęgnacji cery tłustej , problematycznej, ze skłonnością do powstawania zaskórników. Dzięki głębokiemu wchłanianiu substancji czynnych, skutecznie reguluje wydzielanie sebum i działa antybakteryjnie. Przywraca naturalne funkcje skóry i łagodzi objawy podrażnienia.

Terapia dla skóry pozbawionej elastyczności *

Dzięki wyjątkowemu połączeniu wyciągu z kawioru, źródlanej wody morskiej i wysoce skutecznych substancji o działaniu przeciwzmarszczkowym zabieg intensywnie wspomaga proces rewitalizacji. Poprawia sprężystość i elastyczność skóry oraz skutecznie pomaga odbudować i wzmocnić jej strukturę.

* zalecana seria zabiegów