Masaże lecznicze Wrocław

TERAPIA MANULANA W MODELU HOLISTYCZNYM (diagnostyka + terapia)

„Terapia Manualna w modelu Holistycznym jest systemem terapeutycznym zajmującym się rozwiązywaniem odwracalnych zaburzeń czynności narządu ruchu. Jest skutecznym i bezpiecznym sposobem naturalnego leczenia ciała i umysłu człowieka. Traktuje człowieka jako całość, bez podziału na specjalizacje, bez dzielenia człowieka na „części”.” Terapia manualna to skuteczny sposób leczenia bólu kręgosłupa, kończyn, stawów- o róznym podłożu powstania, bóle głowy, bóle jamy brzusznej, omdlenia, mrowienia, uczucie zmęczenia i wiele innych zaburzeń.


MASAŻ LECZNICZY KLASYCZNY

Masaż klasyczny to naturalna metoda lecznicza i profilaktyczna, integralna część odnowy biologicznej organizmu. Ma na celu rozluźnienie napiętych mięśni oraz więzadeł. Powoduje uelastycznienie skóry oraz wzmożony przepływ krwi przez masowane tkanki, co wiąże się z szybszym usunięciem szkodliwych produktów przemiany materii z organizmu.

Masaż klasyczny obejmuje kończyny dolne oraz plecy (przy 60 min zabiegu istnieje możliwość masażu stóp i kończyn górnych).


MASAŻ LECZNICZY – TENSEGRACYJNY

Masaż oparty na zasadach tensegracji, polegający na normalizowaniu napięć w układzie mięśniowo-powięziowo-więzadłowym. Organizm jest postrzegany całościowo. Masowane są tkanki o podwyższonym napięciu, a nie tylko miejsce bólu, czego wynikiem jest leczenie przyczyn, a nie tylko objawów. Masaż poprzedzony jest wywiadem i badaniem.


MASAŻ PLECÓW

Masaż całych pleców, barków oraz wyższych partii kończyn dolnych. Skutecznie rozluźnia napięte mięśnie i więzadła przynosząc znaczną ulgę zmęczonym plecom.


DRENAŻ LIMFATYCZNY CIAŁA

Ta forma masażu służy poprawieniu przepływu chłonki w układzie limfatycznym. Wpływa na likwidację obrzęków zastoinowych, onkotycznych i zapalnych oraz wspomaga transport soli mineralnych i wody.


MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY

Masaż mający na celu zredukowanie obrzęków kończyn dolnych, usprawnia krążenie krwi oraz wspomaga prawidłowe działanie najważniejszych układów. Odpręża zmęczone mięśnie, przeciwdziała powstawaniu żylaków, zmniejsza ilość rozstępów oraz redukuje ból pleców. Twoje dziecko chciałoby, aby Mama była odprężona, Ono to czuje!


MASAŻ DLA KOBIET PO PORODZIE

Masaż specjalnie przygotowany dla kobiet po porodzie w celu zminimalizowania rozstępów. W trakcie zabiegu uwaga skupiona jest głównie na brzuchu, pośladkach i udach. Czas odgrywa ważną rolę, czym szybciej zapiszesz się na masaż, tym łatwiej zregenerujemy napiętą skórę.

Cennik masaży leczniczych

KLASYCZNY Plecy,obręcz barkowa

30 min

60 zł

Stopy,kończyny dolne,plecy,obręcz barkowa, część kończyn górnych

45 min

80 zł

KRĘGOSŁUPA Plecy,obręcz barkowa,kark

45 min

60 zł

LECZNICZY-TENSEGRACYJNY masowanie całych grup mięśniowych, połączonych ze sobą zgodnie z zasadą tensegracji 45 – 60 min 90 zł
MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY plecy, łydki 30 min 60 zł
DLA KOBIET PO PORODZIE Wybrana partia ciała,w zależności od potrzeb

45 min

60 zł

MASAŻ GŁOWY – terapia terapia bólów głowy,migren 30 min 50 zł
DRENAŻ LIMFATYCZNY CIAŁA – MANUALNY Kończyny dolne lub górne

30 min

45 zł

Kończyny dolne,kończyny górne

50 min

90 zł