Estetyczny pedicure hybrydowy – Wrocław Krzyki

Właściwie pielęgnowane stopy to zdrowie, komfort chodzenia na co dzień i efektowny wygląd zwłaszcza w lecie, kiedy chodzimy najczęściej w lżejszych butach. Pedicure hybrydowy i zabiegi parafinowe na stopy to doskonały sposób na właściwe zadbanie o ich stan.

Pedicure hybrydowy z zabiegiem parafinowym

Pedicure hybrydowy z zabiegiem parafinowym polecany jest szczególnie osobom, których stopy mają skłonność do pękania i są w nieprzyjemny sposób szorstkie. W znajdującym się w jednej z dzielnic Wrocławia – Krzyki gabinecie kosmetycznym Pracownia Piękna wykonujemy pedicure pozwalający na uniknięcie rogowacenia skóry oraz zapobieganie jej bolesnemu pękaniu.

Wykonywany z użyciem frezarki oraz jednorazowych kapturków ściernych zabieg pozwala na zadbanie o pełne bezpieczeństwo i higienę pacjentów podczas pedicure. Pełen pakiet pedicure hybrydowego obejmuje:

  • kąpiel stóp w wodzie z solą morską zmiękczającą skórę,
  • usunięcie martwego naskórka z pomocą frezarki,
  • odsunięcie lub wycięcie skórek przy paznokciach,
  • opiłowanie paznokci w kształcie wskazanym przez klientów,
  • peeling i masaż stóp,
  • malowanie z użyciem lakieru hybrydowego,
  • zastosowanie odżywczego balsamu oraz olejku do paznokci i skórek.

Zapraszamy mieszkańców miasta Wrocław do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdujący się w dzielnicy Wrocław Krzyki gabinet kosmetyczny Pracownia Piękna pozwala zadbać kompleksowo o stan stóp, regenerując je i chroniąc przed przedwczesnymi efektami starzenia. Pedicure Wrocław chroni i regularnie pielęgnuje Twoje stopy, zapewniając im komfort na co dzień.

PEDICURE KWASAMI – CALLUS PEEL  – Nowość !!!

Zabieg wykonany za pomocą kwasów kosmetycznych, które zmiękczają twardy, zrogowaciały naskórek stopy. Zawarte kwasy doskonale radzą sobie z grubą warstwą zrogowaciałego i przesuszonego naskórka pięt skłonnych do pękania.
Zabieg ten prócz właściwości upiększających posiada również właściwości lecznicze – eliminuje dolegliwości związane z popękaną skórą stóp, w wyniku przesuszona skóra pięt staje się miękka.
Zabieg ten należy do bezbolesnych i przyjemnych, nie wymaga stosowania frezarki,nożyków typu „omega” oraz wcześniejszego moczenia stóp.
Przebieg zabiegu:
* zabieg polega na nałożeniu płatków nasączonych kwasami na popękaną,zrogowaciałą skórę stóp i  pozostawieniu ich na określony czas (ok 15 min), w zależności od stanu skóry. Następnie zmiękczony naskórek usuwany jest specjalną szpatułką. Kolejnym etapem jest dopracowanie złuszczonych miejsc tarką – jednorazowego użytku. Na koniec wmasowany jest krem o specjalnych właściwościach nawilżających i odżywczych. Efektem są piękne zadbane stopy.
* płatki nasączone są mieszaniną w których skład wchodzą : kwas mlekowy , kwas winowy, kwas cytrynowy, posiadające właściwości nawilżające, złuszczające, antybakteryjne.
Efekty zabiegu:
* usunięcie zrogowaciałego naskórka pięt
* przesuszona skóra staje się miękka
* efekt nawilżenia skóry
 
Przeciwwskazania:
* alergia na składniki płatków
* ciąża / laktacja
* grzybica
* świeże rany
* nieregulowana cukrzyca

Receptą na zadbane stopy jest regularna pielęgnacja, zarówno w gabinecie kosmetycznym jak i w domu.