Skuteczna depilacja pastą cukrową – Wrocław Krzyki

Delikatna, niemal bezbolesna i skuteczna – depilacja pastą cukrową pochodząca z krajów Bliskiego Wschodu to metoda usuwania włosków w dowolnym miejscu ciała, która polecana jest szczególnie osobom o wysokim stopniu odczuwania bólu i wrażliwej na podrażnienia skórze. Przeprowadzana w gabinecie kosmetycznym Pracownia Piękna mieszczącym się w dzielnicy Wrocław Krzyki depilacja pastą cukrową pozwala przez długi czas cieszyć się gładką i zadbaną skórą.

Depilacja pastą cukrową nie powoduje efektów ubocznych, jak zaczerwienienie czy piekący ból w miejscu usunięcia owłosienia. Włoski są bowiem wyrywane zgodnie z kierunkiem ich wzrostu, wraz z cebulkami, co pozwala na długo zachować efekt idealnie gładkiej skóry, a ponadto nie wywołuje podrażnień, ze względu na fakt, że pasta cukrowa okleja jedynie włoski, a nie przykleja do skóry.

Pasta cukrowa jest naturalnym środkiem do depilacji, stosowanym od stuleci przez Arabki czy Azajtki, bezpiecznym dla kobiet w ciąży czy karmiących. Nie zawiera bowiem żadnych substancji konserwujących, ze względu na naturalne właściwości konserwujące cukru. Jej działanie jest tak delikatne, że można stosować ją nawet kilka razy w tym samym miejscu, usuwając najkrótsze włoski i pozostawiając wypielęgnowaną i gładką skórę.

Zabieg depilacji pastą cukrową przeprowadzany w gabinecie kosmetycznym Pracownia Piękna we Wrocławiu polecany jest szczególnie osobom o skórze skłonnej do podrażnień, cierpiącym na alergie czy ze skłonnością do pękających naczynek krwionośnych lub żylaków.