Depilacja Pastą Cukrową

Zabieg z użyciem pasty cukrowej charakteryzuje się minimalnym odczuciem bólu. W metodzie tej włosy wyrywane są zgodnie z kierunkiem ich wzrostu, wraz z cebulkami, co daje długotrwałe efekty. Skóra po takiej depilacji pozostaje bez podrażnień i czerwonych kropek.

Depilacja metodą cukrową jest polecana dla osób o bardzo wrażliwej skórze, skłonnej do alergii oraz dla osób z popękanymi naczynkami. Może być stosowana również przez kobiety w ciąży.

Pasta cukrowa nie zawiera środków konserwujących, gdyż sam cukier spełnia te właściwości. Jest stworzona wyłącznie z naturalnych składników – w efekcie nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych. Pasta jest tak delikatna, że pozwala na kilkakrotne depilowanie tych samych miejsc, aby usunąć najkrótsze włosy bez ryzyka podrażnienia lub uszkodzenia skóry.

Krótko o jej zaletach : BEZBOLESNA , EFEKTYWNA, HIGIENICZNA – panujące środowisko w paście cukrowej uniemożliwia rozwój bakterii i niektórych drożdży. SKUTECZNA –można usunąć nawet krótkie włoski.

Depilację pastą cukrową można stosować na każdą wybraną partię ciała.