Gabinet Kosmetyczny Pracownia Piękna- Wrocław

Salon Kosmetyczny
Pracownia Piękna
ul. Inżynierska 49 lokal 14, IIp.
53-228 Wrocław

tel: 666-257-207
mail: info@pracownia-piekna.pl

 

   

Terapia dla cery Pozbawionej Elastyczności

Sonoforeza jest techniką, która stosuje wibracje ultradźwiękowe do działania na głębsze warstwy skóry poprzez stymulujący mikromasaż. To idealny sposób wtłaczania w głąb skóry substancji aktywnych z kosmetyków dostarczanych na skórę. Podczas zabiegu uzyskiwane jest ciepło wewnątrz skóry, które penetruje tkanki. Zabieg relaksuje skórę,poprawia przepływ krwi i limfy. W rezultacie poprawiony jest metabolizm komórek oraz ich odnowa. Wydzielane podczas zabiegu ultradźwięki przyczyniają się do ułatwienia penetracji substancjom leczniczym, które działają: dotleniają,kondycjonują skórę, pobudzają skórę do regeneracji.
 
Terapia dla skóry pozbawionej elastyczności *
 
Dzięki wyjątkowemu połączeniu wyciągu z kawioru, źródlanej wody morskiej i wysoce aktywnych substancji o działaniu przeciwzmarszczkowym zabieg intensywnie wspomaga proces rewitalizacji. Poprawia sprężystość i elastyczność skóry oraz skutecznie pomaga zregenerować i wzmocnić jej strukturę.
 
składniki aktywne: ekstrakt z kawioru, czysta woda morska, booster komórkowy.

Doskonała porcja energii i witalności odżywiająca skórę. Intensywnie stymuluje i rewitalizuje. Skóra staje się odporna na czynniki zewnętrzne. Zyskuje nową energię i blask. Wspomagany jest system odnowy skóry, zostają pobudzone procesy komórkowe w skórze. Zmarszczki ulegają spyceniu, skóra staje się bardziej elastyczna i jędrna .Zabieg pobudza do syntezy włókien kolagenowych i elastyny.

 

© Salon kosmetyczny Pracownia Piękna 2010-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie : hajime studio