Gabinet Kosmetyczny Pracownia Piękna- Wrocław

Salon Kosmetyczny
Pracownia Piękna
ul. Inżynierska 49 lokal 14, IIp.
53-228 Wrocław

tel: 666-257-207
mail: info@pracownia-piekna.pl

 

   

Nici Hialuronowe - Soft Lifting

Soft Lifting – miękki lifting, to precyzyjna metoda modelowania owalu twarzy, umozliwiającą osiągnięcie efektów jak po chirurgicznym liftingu skory. Metoda ta pozwala na zachowanie indywidualnych cech twarzy. Wszczepione nici liftingują, a kwas hialuronowy nawilża,ujędrnia i rewitalizuje skórę. Skóra staje się nawilżona, napięta i wypoczęta, wymodelowana i odmłodzona.

Do zabiegu wykorzystywany jest preparat kwasu hialuronowego, który ulega całkowitemu rozkładowi biologicznemu, w efekcie nie pozostawia skutków ubocznych. Środek wprowadzany jest nie za pomocą igły, lecz mikrokaniuli (mikrokaniula w odróżnieniu od igły ma zaokrągloną końcówkę) pozwala to na bezpieczną korekcję, niwelując powstanie wybroczyn, obrzęków. Wprowadzony mikrokaniulią preparat zawiera środki niwelujące ból.

Zabieg można stosować przy:

  • wymodelowaniu owalu twarzy

  • uwydatnianu policzków

  • redukcji tzw. chomików

  • wypełnieniu bruzd nosowo-wargowych

  • likwidacji zmarszczek

Przebieg zabiegu:

cały zabieg trwa ok 30 min, wszczepione zostają wiązki nitek hialuronowych które tworzą siatkę hialuronową, poprawiając napięcie twarzy. Efekty utrzymują się od 12 do 24 miesięcy.

Po zabiegu:

Pacjent po zabiegu może powrócić do swojej codziennej aktywności Skóra twarzy po zabiegu staje się wyraźnie ujędrniona i napieta. Bezposrednio po zabiegu może wystąpić lekka opuchlizna i zaczerwienienie, które ustępują jeszcze w tym samym dniu. Technika miękkiego liftingu daje nieprawdopodobne możliwości niechirurgicznego odmłodzenia twarzy, bez ryzyka nadkorekcji i powikłań.

Przeciwwskazania: ciąża,cukrzyca,choroby autoimmunologiczne

 

© Salon kosmetyczny Pracownia Piękna 2010-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie : hajime studio