Gabinet Kosmetyczny Pracownia Piękna- Wrocław

Salon Kosmetyczny
Pracownia Piękna
ul. Inżynierska 49 lokal 14, IIp.
53-228 Wrocław

tel: 666-257-207
mail: info@pracownia-piekna.pl

 

   

Masaż Sportowy

Skierowany dla tych którzy intensywnie uprawiają sporty.Masaż ten spełnia wiele funkcji–stanowi doskonałe przygotowanie do wysiłku, wspomaga trening, niweluje stan wyczerpania organizmu po treningach (działa regenerująco).Wykonywany jest za pomocą silnych i energicznych ruchów w celu rozgrzania ciała i usunięcia uczucia przemęczenia po wzmożonym wysiłku.

przeciwwskazania: ostre i podostre stany zapalne stawów i ścięgien, pourazowe wylewy krwawe, zapalenia żył, rany otwarte skóry.

  

Masaż sportowy – podtrzymujący

Stosowany w okresie przejściowym cyklu treningowego. Obejmuje pielęgnację mięśni,stawów, skóry, układu naczyniowego i systemu nerwowego. Jest czynnym środkiem służącym podtrzymaniu fizycznego i psychicznego sportowców. Masaż podtrzymujący stosowany jest z użyciem środków ułatwiających masaż.

Masaż sportowy – treningowy

Stosowany w okresie przygotowawczym do sezonu. Celem jest wzrost psyhofizycznych możliwości organizmu,doskonalenie działalności mechanizmów regulujących działanie centralnego układu nerwowego.

Masaż sportowy – przed-wysiłkowy

Stosowany przed treningiem lub zawodami.Celem jest podwyższenie zdolności organizmu do wysiłku fizycznego. Stanowi doskonałe uzupełnienie rozgrzewki

Masaż restytucyjnno-odnawiający

Masaż ten ma charakter zabiegu częściowego i dotyczy najbardziej obciążonych w czasie treningu mięśni. Masaż po-wysiłkowy przyśpiesza odnowę po dużych obciążeniach treningowych.

MASAŻ SPORTOWY                                                                          

PODTRZYMUJACY,TRENINGOWY,

PRZED-WYSIŁKOWY

RESTYTUCYJNO-ODNIAWIAJĄCY

W zależności od potrzeb

60 min

70 zł

 

© Salon kosmetyczny Pracownia Piękna 2010-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie : hajime studio