depilacja laserowa

Depilacja laserowa pach i bikini LIGHT SHEER DESIRE

Depilacja ciała maszynką nie jest przyjemną czynnością. Jest przede wszystkim uciążliwa. Jest także czasochłonna. Poza tym tak wykonana depilacja nigdy w 100% nie jest i nie będzie dokładna. Dlatego, gdy masz już dość budzenia się wcześnie rano, tylko dlatego, by Twoja skóra była gładka i nie chcesz więcej mieć obaw o widoczność nawet przypadkowych, niechcianych włosków, powinnaś skorzystać ze specjalistycznej pomocy. Depilacja laserowa light sheer jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Gładka skóra na długo
Dlaczego depilacja laserowa we Wrocławiu jest tak wspaniałym zabiegiem? Przede wszystkim – otrzymasz długotrwały efekt, poza tym czeka Cię komfort psychiczny i fizyczny (brak wrastających włosków), a także oszczędzisz czas – będziesz dłużej spała. Depilacja laserowa pach i bikini to nasza specjalność. Chcesz poznać wszystkie zalety zabiegu? Umów się na wizytę, a my dobierzemy dla Ciebie indywidualne i najlepsze rozwiązanie.

O depilacji słów kilka
Depilacja laserowa Wrocław Krzyki jest przede wszystkim zabiegiem nieinwazyjnym i w zasadzie bezbolesnym. Może być też stosowana na każdej partii ciała. Dlatego depilacja laserowa bikini czy pach nie jest dla nas żadnym problemem. Jeśli masz ciemne owłosienie, efekty będą najlepsze. Dlaczego? Ponieważ im ciemniejszy jest kolor włosa, tym zabieg jest bardziej skuteczny, a jego efekty utrzymują się na długo już po pierwszym zastosowaniu fotoepilacji. Przy pomocy lasera nie usuwamy jedynie siwych włosów, które są pozbawione barwnika czyli melaniny.

Jak to się dzieje?
Laser emituje wiązkę bardzo intensywnego światła. Wiązka laserowa jest pochłaniana przez melaninę. Melanina jest barwnikiem, który znajduje się w cebulkach włosów. Impuls laserowy zamienia się w energię termiczną, a powstała energia niszczy struktury, które są odpowiedzialne za wzrost włosków. Tym sposobem włosy nie odrastają.

Czy jeden zabieg wystarczy?
Liczba niezbędnych zabiegów zależy od części ciała, koloru i grubości włosów, a także indywidualnych predyspozycji organizmu. Przeciętnie wykonuje się od 4 do 6 zabiegów. Każdą depilację laserową przeprowadzamy w odstępach nie mniejszych niż 4-12 tygodni.

Poznaj nasz laser
Depilacja laserowa pach i bikini nie musi boleć. Dlaczego? Wszystko zależy od sprzętu i technologii, przy pomocy której wykonuje się zabieg. My pracujemy na laserze diodowym Light Sheer TM Diode Laser System. Producentem jest amerykańska firma Coherent and Lumenis. Laser uważa się za najbardziej skuteczny, bezpieczny i bezbolesny wśród tego typu urządzeń, służących do trwałego usuwania owłosienia. Zabiegi laserowe nie są przyjemne, ale nasze urządzenie zostało wyposażone w niezawodny system chłodzenia ze specjalną końcówką ChillTip. Dzięki temudepilacja jest bardziej komfortowa. Osobom, które są bardziej wrażliwe na ból proponujemy znieczulenie miejscowe specjalnym kremem.

PRZED ZABIEGIEM

Włosy przed zabiegiem powinny być zgolone. Nie ma potrzeby stosowania 2-3mm odrostu, ponieważ obszar skóry poddawanej zabiegowi jest w całości i dokładnie naświetlany. Nie należy obawiać się, że osoba wykonująca zabieg nie zauważy krótko przyciętych włosków. Przed zabiegiem nie należy wyrywać włosów, w przypadku twarzy przynajmniej 4 tygodnie, na pozostałych obszarach przez 6-8 tygodni. Zastosowanie się do tych zaleceń, jest szczególnie ważne, ponieważ laser nie uszkodzi włosa , który został wyrwany.

Przed zabiegiem skóra powinna być dokładnie ogolona, umyta, niczym nieposmarowana. Reakcją naturalną jest rumień, obrzęk okołomieszkowy.

PIERWSZA WIZYTA, PRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg depilacji laserowej polega na naświetleniu każdego włosa wiązką promieniowania emitowanego przez laser. Ciągły kontakt pacjenta z terapeutą pozwala na indywidualne dostosowanie siły bodźca laserowego. Optymalne, zarówno w sensie zastosowania najbardziej efektywnej energii wiązki laserowej jak i w celu eliminacji przykrych odczuć pacjenta. Uderzenie wiązki laserowej pacjent odczuwa jako ukłucie. Jego intensywność jest uzależniona od wielkości zastosowanej energii oraz indywidualnej wrażliwości pacjenta. W przypadku depilacji okolic bardzo wrażliwych, np. pachwin, istnieje możliwość zastosowania miejscowych środków znieczulających.

Podczas zabiegu głowicą ET, skóra pacjenta chłodzona jest specjalną szafirową końcówką, która zapobiega termicznemu przegrzaniu okolicy poddawanej zabiegowi. Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona. Objawy te najczęściej ustępują po kilkunastu minutach, do kilku godzin po zabiegu.

PO ZABIEGU
Po zabiegu przez co najmniej dwa tygodnie nie należy się opalać, nakładać krem ochronny na obszar, który był naświetlany (SPF 30-50),przez kilka dni po zabiegu nie drażnić naświetlonego obszaru chemicznie ani mechanicznie, unikać bezpośredniego i pośredniego nagrzewania naświetlonego obszaru (sauna, gorące kąpiele), pomiędzy zabiegami włosy można golić lub obcinać, ale nie można ich wyrywać ani woskować. Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, może pojawić się rumień okołomieszkowy. Te odczyny znikają po kilku dniach. Przy wyjątkowej nadwrażliwości mogą utrzymać się do kilku tygodni. Personel poinformuje o odpowiednim rodzaju maści przyspieszającej gojenie skóry.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU:

 • witamina A oraz jej pochodne, sterydy
 • ciąża, epilepsja,
 • leki psychotropowe, antydepresyjne, leki światłouczulające,
 • antybiotyki z grupy tetracyklin,
 • świeża opalenizna (samoopalacz, solarium),
 • zażywanie Roaccutanu w ciągu ostatnich 6 miesięcy,
 • reticularis ( marmurkowa skóra),
 • zioła (dziurawiec, nagietek),
 • nietypowe lub niezdiagnozowane zaburzenia pigmentacji,
 • nietypowe brodawki lub nowotwory,
 • choroby skóry (tzn. łuszczyca, egzema, infekcje),
 • wykonany ostatnio peeling chemiczny lub mechaniczny w obszarze zabiegu (w ciągu ostatniego tygodnia),
 • dermabrazja laserowa wykonana w ciągu ostatnich 3 miesięcy,
 • choroby mające wpływ na strukturę skóry,
 • cukrzyca insulinozależna,
 • wcześniejsza depilacja przez wyrywanie (penseta, wosk, depilatory mechaniczne).