Gabinet Kosmetyczny Pracownia Piękna- Wrocław

Salon Kosmetyczny
Pracownia Piękna
ul. Inżynierska 49 lokal 14, IIp.
53-228 Wrocław

tel: 666-257-207
mail: info@pracownia-piekna.pl

 

   

Liposukcja kawitacyjna + Dermomasaż

LIPOSUKCJA KAWITACYJNA Z DERMOMASAŻEM

Bezinwazyjna alternatywa dla liposukcji chirurgicznej.Połączenie 2 głowic
  • IR (InfraRed - podczerwonej) 
  • ultradźwiękowej
powoduje ,że efekty kuracji są porównywalne do rezultatów osiągniętych chirurgicznie. Zabieg jest komfortowy, bezpieczny i długotrwały.
Fale ultradzwiękowe działają na błony komórkowe zwiększając ich przepuszczalność, przez ruch płynu śródtkankowego opływającego komórki,napierając na ich błony (MIKROMASAŻ).Łatwiejsze jest wydalanie kanałami limfatycznymi produktów przemiany materii, toksyn i cząsteczek tłuszczu .Powoduje to poprawę mikro-krążenia, wzrost przepuszczalności błon komórkowych, przyspieszenie metabolizmu komórek – poprawia więc zaopatrzenie tkanek w składniki odżywcze i
tlen, a także ułatwia usuwanie produktów przemiany materii.
 
 
Przeciwwskazania:  ciąża, choroba nowotworowa, stymulator serca i metalowe implanty, ostry stan zapalny organizmu,niewydolność krążenia, grzybicze, bakteryjne, wirusowe zapalenia skóry, gruźlica, zapalenia żył, nowotwory i stany po ich operacji - za zgodą lekarza, nadciśnienie tętnicze, przerwana ciągłość naskórka, anemia, osteoporoza, stany ropne około zębowe, ekstrakcja zęba, ciężkie i przewlekłe stany choroby wątroby i nerek- tylko po konsultacji z lekarzem, w trakcie dobierania leków, miesiączka i migrena.
 
 
Ze względu na to że tkanka tłuszczowa ulega silniejszemu przegrzaniu niż mięśniowa zabieg  ten doskonale modeluje i wyszczupla sylwetkę. Pod wpływem dostarczanej energii cieplnej następuje zjawisko termolipolizy polegające na selektywnej redukcji tkanki tłuszczowej poprzez obkurczenie objętości komórek. Przyspieszeniu ulega również przemiana materii (przy podwyższeniu temp. o 1 °C wzrost o 3,6%) co korzystnie wpływa na odtoksycznienie organizmu i usprawnienie układu limfatycznego.

Zabieg odbywa się w trzech-po sobie następujących etapach :

  1. w pierwszej fazie następuje rozgrzanie tkanki przy pomocy głowicy rozgrzewającej IR (promieniowanie podczerwone) ogrzanie powoduje upłynnienie tkanki tłuszczowej oraz przygotowuje skórę do głębszego wnikania ultradźwięków.

  2. W drugim etapie działamy na skórę ultradźwiękami w celu rozbicia komórki tłuszczowej, uwolnione w ten sposób tłuszcze są transportowane do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii.

  3. 3 etap to połączenie masażu podciśnieniowego z mechanicznym, w wyniku którego następuje silne pobudzenie krążenia krwi, oraz co ważne przepchnięcie limfy.

Częstotliwość zabiegu: 1 raz w tygodniu
ilość zabiegów   : 6-10 w zależności od kondycji skóry,oraz potrzeb klienta
zabieg przypominamy  1 raz w miesiącu
  • Zabieg dermomasażu po zabiegach liposukcji jest nieodłącznym elementem tego zabiegu. Dermomasaż usprawnia krążenie limfy, dzięki czemu zwiększa efekty wyszczuplania. Dodatkowo ma doskonały wpływ na redukcję cellulitu.

 

© Salon kosmetyczny Pracownia Piękna 2010-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie : hajime studio