Gabinet Kosmetyczny Pracownia Piękna- Wrocław

Salon Kosmetyczny
Pracownia Piękna
ul. Inżynierska 49 lokal 14, IIp.
53-228 Wrocław

tel: 666-257-207
mail: info@pracownia-piekna.pl

 

   

Mezoterapia Bezigłowa

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Mezoterapia bezigłowa TTS

Jest to bezinwazyjny zabieg w którym wykorzystuje się zjawisko elektroporacji (metoda pozwalająca na utworzenie na krótki czas przerwy w błonie komórkowej, umożliwiając transport aktywnych składników zawartych w preparatach do najgłębszych warstw skóry)

W mezoterapii bezigłowej są wykorzystywane krótkie impulsy elektryczne, dzięki którym wprowadza się koktajle witaminowe do skóry właściwej. Proces ten jest bezpieczny i nie uszkadza błon komórkowych.

Mezoterapia bezigłowa polecana jest szczególnie dla skóry która utraciła swoją elastyczność.

Celem mezoterapii jest ujędrnienie skóry i wyraźne jej odmłodzenie , rewitalizacja i poprawa kolorytu, złagodzenie zmian trądzikowych,zmniejszenie lub likwidacja zwiotczenia skóry i mięśni.


Metoda ta gwarantuje: błyskawiczny lifting, redukcję zmarszczek i bruzd, dotlenienie i intensywne nawilżenie skóry. Zabieg ten daje możliwości szerokiego wachlarza zastosowań w zabiegach miejscowych na twarz oraz na ciało.

Przeciwwskazania: choroba nowotworowa, ciąża i karmienie piersią, stany zapalne skóry, uszkodzenia mechaniczne skóry, niewydolność krążenia, gorączka, osłabienie i wyniszczenie organizmu, osteoporoza, opryszczka, epilepsja, alergia na składniki stosowanych preparatów, obecność w okolicy zabiegowej ciał metalicznych i implantów elektronicznych (rozrusznik serca,aparat na zęby,endoproteza itp.)

Mezoterapia składa się z czterech następujących po sobie faz zabiegowych, w wyniku których uzyskujemy:  wprowadzenie koktajlu zabiegowego, cyrkulację, drenaż oraz stymulację.

Podczas terapii zaleca się:  odpowiednio zbilansowana dietę, aktywność ruchową, spożywanie ok. 2 l wody dziennie.

Czas zabiegu: 40-60 minut
Zalecana ilość zabiegów: 5-10 zabiegów w serii
Częstotliwość: co ok 3 dni
przerwa między seriami powinna trwać min. 6 miesięcy, max. 1 rok

Więcej szczegółów w sekcjach poniżej:

 

© Salon kosmetyczny Pracownia Piękna 2010-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie : hajime studio