Gabinet Kosmetyczny Pracownia Piękna- Wrocław

Salon Kosmetyczny
Pracownia Piękna
ul. Inżynierska 49 lokal 14, IIp.
53-228 Wrocław

tel: 666-257-207
mail: info@pracownia-piekna.pl

 

   

LOTUS PEEL - terapia antiage

Lotus Peel to unikalny peeling chemiczny z wyciągiem z kwiatu lotusa, doskonale rozświetla i rozjaśnia  skórę, niszczy wolne rodniki. Jego formuła powoduje że jest skuteczniejszy niż inne kwasy o niższym stężeniu pH. Dzięki mieszaninie kwasu salicylowego, glukozowego oraz formule Jessnera nadaje się na każdy rodzaj cery.

Korzyści: Wyższy stopień formuły Jessnera, leczy stany zapalne, naturalne składniki rozjaśniają skórę bez uszkadzania struktury komórkowej przez wolne rodniki. Wygładza i powoduje, że skóra wygląda znacznie młodziej.

Intensywność : Głęboki
Przeznaczenie: Fototyp I do III

Cel zabiegu: Wyraźna redukcja zmarszczek i wygładzenie skóry. Rozjaśnienie i blask. Poprawa gęstości i kolorytu skóry. Zwiększa napięcie i poprawia owal.

Składniki aktywne:
Kwas salicylowy
– O wyższej masie molekularnej pozostaje na powierzchni skóry dłużej, powodując dłuższe działanie złuszczające. Podrażnienia działania kwasu są mniejsze niż w przypadku użycia alfa hydrokwasów, doskonała alternatywa dla skóry wrażliwej.

Resorcinol – dixydroxy benzene o właściwościach antyseptycznych, antyoksydacyjnych,  przeciwzapalnych i dezynfekcyjnych. Jeżeli pacjent jest uczulony na aspirynę, nie można używać kwasu salicylowego, ponieważ podobna struktura molekularna może wywoływać alergie.

Kwas glukozowy – Rozjaśnia cerę, jest delikatny dla skóry

Lipoaminokwas (Undecylenoyl Phenylalanine) - Doskonała biokompatybilność. Działa jako antagonista hormonu MSH. Rozjaśnia plamki starcze oraz przebarwienia.

Ekstrakt z Lotusa Japońskiego – Inhibitor tyrozyny, ma właściwości przeciwbakteryjne, poprawia wygląd i koloryt skóry, ma właściwości nawilżające

Czas zabiegu: 60 minut
częstotliwośc zabiegu: co 2 - 3 miesiące

 

© Salon kosmetyczny Pracownia Piękna 2010-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie : hajime studio