Gabinet Kosmetyczny Pracownia Piękna- Wrocław

Salon Kosmetyczny
Pracownia Piękna
ul. Inżynierska 49 lokal 14, IIp.
53-228 Wrocław

tel: 666-257-207
mail: info@pracownia-piekna.pl

 

   

Zabiegi Pielęgnacyjne pod Oczy


zabieg rozśwetlający na oczy z wykorzystaniem płatu kolagenowego i gipsu
  
Na zabieg składa się : zabieg kolagenowy z płatem gipsowym oraz masaż szyi i dekoltu
    
* zabieg z płatem kolagenowym daje efekt rozświetlenia oraz nawilżenie i odprężenie delikatnej skóry wokół oczu, poprawiając elastyczność i napięcie skóry wokół oczu

* delikatny ucisk gipsu pozwala zniwelować efekt zmęczonych oczu, poprawiając przy tym mikro-cyrkulację

* masaż szyi i dekoltu przyczynia się do lepszego krążenia krwi, rozluźnia napięte mięśnie oraz przywraca jędrność skóry

Efekty :

  • likwidacja opuchnięć i zasinień

  • natychmiastowe rozjaśnienie skóry

  • efekt odprężenia i relaksu

  • stymulacja produkcji kolagenu odpowiadającego za młody wygląd

zabieg mezoterapii bezigłowej na okolice oczu

W mezoterapii bezigłowej są wykorzystywane krótkie impulsy elektryczne, dzięki którym wprowadza się koktajle witaminowe do skóry właściwej. Proces ten jest bezpieczny i nie uszkadza błon komórkowych.

Mezoterapia bezigłowa polecana jest szczególnie dla skóry która utraciła swoją elastyczność.

Celem mezoterapii jest ujędrnienie skóry i wyraźne jej odmłodzenie , rewitalizacja i poprawa kolorytu,zmniejszenie lub likwidacja zwiotczenia skóry i mięśni.

 
Metoda ta gwarantuje: błyskawiczny lifting, redukcję zmarszczek i bruzd, dotlenienie i intensywne nawilżenie skóry. Zabieg ten daje możliwości szerokiego wachlarza zastosowań w zabiegach miejscowych na twarz oraz na ciało.

Przeciwwskazania: choroba nowotworowa, ciąża i karmienie piersią, stany zapalne skóry, uszkodzenia mechaniczne skóry, niewydolność krążenia, gorączka, osłabienie i wyniszczenie organizmu, osteoporoza, opryszczka, epilepsja, alergia na składniki stosowanych preparatów, obecność w okolicy zabiegowej ciał metalicznych i implantów elektronicznych (rozrusznik serca,aparat na zęby,endoproteza itp.)

Mezoterapia składa się z czterech następujących po sobie faz zabiegowych, w wyniku których uzyskujemy:  wprowadzenie koktajlu zabiegowego, cyrkulację, drenaż oraz stymulację.

 

zabieg liftingujący na okolice oczu z wykorzystaniem Fal Radiowych

Zabieg intensywnie liftingujący na okolice oczu. Wykorzystywany jest system odmładzający skórę poprzez odbudowę włókien kolagenowych .RF przetwarza w skórze właściwej prąd elektryczny na energię cieplną powodując skrócenie włókien kolagenowych i pobudzenie fibroblastów do produkcji włókien białkowych. W efekcie następuje odbudowa kolagenu w skórze właściwej wywołując ujędrnienie oraz redukcję zwiotczeń skóry.

Przeciwwskazania choroby skóry wirusowe, grzybicze, bakteryjne w miejscu poddanym zabiegowi,uszkodzenia ciągłości skóry w miejscu poddanym zabiegowi,rozrusznik serca,metalowe implanty w miejscu poddanym zabiegowi

Wskazania do zabiegu

  • Brak jędrności i elastyczności skóry

  • Oznaki zmęczenia wokół oczu

  • Worki i cienie pod oczami

  • Zmarszczki, kurze łapki, zwiotczenia naskórka

    więcej w zakładce : Fale Radiowe RF

 

© Salon kosmetyczny Pracownia Piękna 2010-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie : hajime studio