Gabinet Kosmetyczny Pracownia Piękna- Wrocław

Salon Kosmetyczny
Pracownia Piękna
ul. Inżynierska 49 lokal 14, IIp.
53-228 Wrocław

tel: 666-257-207
mail: info@pracownia-piekna.pl

 

   

Mikrodermabrazja Dłoni

Dłonie szczególnie narażone są na działanie czynników zewnętrznych, skóra na dłoniach łatwo się przesusza, szarzeje i nawet przy zadbanych paznokciach nie stanowi już ozdoby. Ratunkiem dla zniszczonej skóry dłoni jest terapia złuszczająco – odbudowująca. MIKRODERMABRAZJA KORUNDOWA DŁONI + ZABIEG PARAFINOWY

Zabieg mikrodermabrazji korundowej polega na intensywnym złuszczaniu obumarłego naskórka.W metodzie tej zastosowane jest specjalne urządzenie które pod ciśnieniem wypycha kryształki korundu, jednocześnie zasysając stary naskórek. Skóra jest idealnie przygotowana do przenikania aktywnych składników z preparatów kosmetycznych (parafina). Wykonany zabieg parafinowy poprzedzony mikrodermabrazją pozwala na intensywne nawilżenie i odżywienie, przywracając skórze ładny zdrowy wygląd.

Jednorazowy zabieg pozwala na osiągnięcie bardzo dobrych efektów, jednak najwyraźniejsze zmiany widoczne są po 2 tygodniach. Mikrodermabrazja dłoni pozwala na zwiększenie w skórze komórek żywych na rzecz komórek martwych, w wyniku skóra jest bardziej odporna na czynniki zewnętrzne oraz szybciej się regeneruje. Stosując serię zabiegów poprawiamy kondycję naskórka. Ilość i częstotliwość zabiegów zależna jest od stanu skóry oraz własnych oczekiwań.

Zabieg mikrodermabrazji dłoni wyraźnie wygładza,odświeża i regeneruje skórę. Przywraca jej zdrowy koloryt , delikatnie rozjaśnia przebarwienia, zwiększa elastyczność oraz spłyca zmarszczki.

 

© Salon kosmetyczny Pracownia Piękna 2010-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie : hajime studio