Gabinet Kosmetyczny Pracownia Piękna- Wrocław

Salon Kosmetyczny
Pracownia Piękna
ul. Inżynierska 49 lokal 14, IIp.
53-228 Wrocław

tel: 666-257-207
mail: info@pracownia-piekna.pl

 

   

Mezoterapia Mikroigłowa - Rollon

Metoda pozwala na bezinwazyjne wprowadzenie mezokoktajli w głąb naskórka,które działają silnie przeciwzmarszczkowo, ujędrniająco, regenerująco, intensywnie liftingująco oraz zapobiegają powstaniu przebarwień. Natychmiastowe efekty po zabiegach mezoterapii mikroigłowej spowodowały, że kuracja ta została okrzyknięta „ najbardziej efektywnym zabiegiem przeciwzmarszczkowym”

Derma roller – to najnowszej generacji urządzenia, które dostarczają unikalne efekty, stymulując naturalną produkcję kolagenu i elastyny. Mezoterapia mikroigłowa to doskonała alternatywa dla zabiegów laserowych lub dla tych którzy chcą się poddać mniej inwazyjnym zabiegom.

Derma roller - jest wałeczkiem pokrytym cienkimi, tytanowymi mikro-igiełkami, które w ciągu około pięciu minut dokonują tysięcy mikro-nakłuć na skórze. Igiełki są tak precyzyjnie wykonane, że nie dają prawie żadnego dyskomfortu na skórze podczas stosowania. Derma Roller wytwarza w skórze mikroskopijnej wielkości kanaliki. Każdy egzemplarz Roller jest sterylnie zapakowany przeznaczony dla jednej i tej samej osoby.


Zabieg z użyciem rollera polega na wytworzeniu w skórze mikro – nakłuć. Dzięki mikro-perforacji zewnętrznych warstw skóry, składniki aktywne docierają do jej żywych warstw. Synteza naturalnego kolagenu wewnątrz skóry zostaje wyjątkowo pobudzona. Pozwala to na osiągnięcie efektu liftingu, wzmocnienie struktury i elastyczności skóry. Metoda ta efektywnie poprawia penetrację skóry przez warstwy epidermis i dermis, która staje się miła w dotyku i odżywiona. Mezoterapia stymuluje skórę do procesów samo-naprawczych. Stymuluje jej warstwy i włókna w ok 8%, co można porównać do zabiegów laserowych i chirurgii kosmetycznej. Jest to sprawdzona metoda i najlepszy niechirurgiczny sposób leczeniu objawów starzenia.

Przeciwwskazania: ciąża , karmienie piersią, alergia, cukrzyca, stany zapalne skóry,skóra źle tolerująca iniekcje ,przyjmowanie preparatów przeciwzakrzepowych i aspiryny ,choroby krwi (anemia, małopłytkowość) ,choroby ogólnoustrojowe (metaboliczne, nowotwory),skłonność do bliznowacenia ,terapia Roaccutanem lub jego odpowiednikami ,okres dłuższego nasłonecznienia występowanie opryszczki w stanie aktywnym ,trądzik różowaty .

Rezultaty po stosowaniu serii zabiegów:

  • Silne napięcie i ujędrnienie zwiotczałej skóry

  • Redukcja zmarszczek

  • Redukcja przebarwień

  • Rewitalizacja

  • Odmłodzenie

  • Ujędrnienie

Ilość zabiegów, które należy wykonać dla uzyskania najlepszego efektu, jest zależna od indywidualnego stanu skóry. Jednak już po pierwszym zabiegu można zauważyć znaczną poprawę kondycji skóry.

W zabiegach z rollerem niezbędne jest zachowanie systematyczności. Wraz z kolejnym zabiegiem kondycja skóry ulega znacznej poprawie, zwiększa się jej gęstość, skóra nabiera jędrności a zmarszczki ulegają spłyceniu.


czas trwania zabiegu : ok 2 h
częstotliwość : w zależności od zastosowania dermarollera (tj. długości igieł )od 1 tygodnia do 3 tygodni

Więcej szczegółów w sekcjach poniżej:

 

© Salon kosmetyczny Pracownia Piękna 2010-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie : hajime studio