Gabinet Kosmetyczny Pracownia Piękna- Wrocław

Salon Kosmetyczny
Pracownia Piękna
ul. Inżynierska 49 lokal 14, IIp.
53-228 Wrocław

tel: 666-257-207
mail: info@pracownia-piekna.pl

 

   

Terapia dla cery Trądzikowej

Sonoforeza jest to metoda, która wykorzystuje wibracje ultradźwiękowe do działania na głębsze warstwy skóry poprzez stymulujący mikromasaż. Sonoforeza to idealny sposób wtłaczania w głąb skóry substancji aktywnych z kosmetyków aplikowanych na skórę. Podczas zabiegu uzyskiwane jest ciepło wewnątrz skóry, które penetruje tkanki. Zabieg odpręża skórę,usprawnia przepływ krwi i limfy. W efekcie poprawiony jest metabolizm komórek oraz ich odnowa. Przekazywane podczas zabiegu ultradźwięki przyczyniają się do uproszczenia penetracji substancjom aktywnym, które leczą zmiany trądzikowe, dotleniają oraz kondycjonują skórę.
  
Terapia dla cery trądzikowej *
   
Terapia o wysoce głębokim działaniu przeznaczona do pielęgnacji cery tłustej , problematycznej, ze skłonnością do powstawania zaskórników. Dzięki intensywnemu wchłanianiu substancji aktywnych, skutecznie dostosowuje wydzielanie sebum i działa bakteriobójczo. Odnawia naturalne funkcje skóry i zmniejsza objawy podrażnienia.
   
składniki aktywne: kompleks przeciw łojotokowi, sacharydy pochodzenia morskiego, farnesol, kompleks przeciw trądzikowi, oczar wirgiński, kompleks nawilżający.
  
Produkcja łoju skórnego zostaje uregulowana bez wysuszenia skóry. Zostają zwalczone zarazki patogenetyczne. Skóra zostaje ukojona i nawilżona. Usunięte zostają zanieczyszczenia.

 

© Salon kosmetyczny Pracownia Piękna 2010-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie : hajime studio