Gabinet Kosmetyczny Pracownia Piękna- Wrocław

Salon Kosmetyczny
Pracownia Piękna
ul. Inżynierska 49 lokal 14, IIp.
53-228 Wrocław

tel: 666-257-207
mail: info@pracownia-piekna.pl

 

   

Sonoforeza

Sonoforeza jest to metoda, która wykorzystuje wibracje ultradźwiękowe do działania na głębsze warstwy skóry poprzez stymulujący mikromasaż. Sonoforeza to doskonały sposób wtłaczania w głąb skóry substancji aktywnych z kosmetyków aplikowanych na skórę. Podczas zabiegu wytwarzane jest ciepło wewnątrz skóry, które penetruje tkanki. Zabieg odpręża skórę,poprawia przepływ krwi i limfy. W rezultacie poprawiony jest metabolizm komórek oraz ich regeneracja. Emitowane podczas zabiegu ultradźwięki przyczyniają się do ułatwienia penetracji substancjom leczniczym, które działają: uszczelniając naczynia krwionośne, leczą zmiany trądzikowe, dotleniają oraz kondycjonują skórę.

przeciwwskazania: choroby nowotworowe, metalowy implanty w ciele, choroby żył, niewydolność serca, ciąża.

Dzięki specjalnie dobranym ampułkom zalecana jest do przeciwdziałania:

 • rozszerzonym naczyniom krwionośnym,

 • trądzikowi,

 • zmarszczkom,

 • przebarwieniom

 • Terapia dla cery naczynkowej *

  Intensywna pielęgnacja dla zaczerwienionej skóry ze skłonnością do trądziku różowatego. Kompleks z ekstraktów roślinnych przywraca skórze naturalną sprężystość i stanowi skuteczną ochronę dla naczynek krwionośnych. Bisabolol i allantoina łagodzą podrażnienia oraz przywracają naturalne funkcje ochronne.

  Terapia dla cery trądzikowej *

  Terapia o wysoce intensywnym działaniu przeznaczona do pielęgnacji cery tłustej , problematycznej, ze skłonnością do powstawania zaskórników. Dzięki głębokiemu wchłanianiu substancji czynnych, skutecznie reguluje wydzielanie sebum i działa antybakteryjnie. Przywraca naturalne funkcje skóry i łagodzi objawy podrażnienia.

  Terapia dla skóry pozbawionej elastyczności *

  Dzięki wyjątkowemu połączeniu wyciągu z kawioru, źródlanej wody morskiej i wysoce skutecznych substancji o działaniu przeciwzmarszczkowym zabieg intensywnie wspomaga proces rewitalizacji. Poprawia sprężystość i elastyczność skóry oraz skutecznie pomaga odbudować i wzmocnić jej strukturę.

  * zalecana seria zabiegów

Więcej szczegółów w sekcjach poniżej:

 

© Salon kosmetyczny Pracownia Piękna 2010-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie : hajime studio