Gabinet Kosmetyczny Pracownia Piękna- Wrocław

Salon Kosmetyczny
Pracownia Piękna
ul. Inżynierska 49 lokal 14, IIp.
53-228 Wrocław

tel: 666-257-207
mail: info@pracownia-piekna.pl

 

   

Depilacja Pastą Cukrową

Zabieg z użyciem pasty cukrowej charakteryzuje się minimalnym odczuciem bólu, porównując do depilacji woskiem-możemy uznać, że ta technika należy do bezbolesnych. W metodzie tej włosy wyrywane są zgodnie z kierunkiem ich wzrostu, wraz z cebulkami, co daje długotrwałe efekty utrzymujące się od 4 do 6 tygodni.

Depilacja metodą cukrową jest polecana dla osób o bardzo wrażliwej skórze, skłonnej do alergii oraz dla osób z popękanymi naczynkami. Może być stosowana również przez kobiety w ciąży.

Pasta cukrowa nie zawiera środków konserwujących, gdyż sam cukier spełnia te właściwości. Jest stworzona wyłącznie z naturalnych składników - w efekcie nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych. Pasta jest tak delikatna, że pozwala na kilkakrotne depilowanie tych samych miejsc, aby usunąć najkrótsze włosy bez ryzyka podrażnienia lub uszkodzenia skóry.

Krótko o jej zaletach : BEZBOLESNA , EFEKTYWNA, HIGIENICZNA – panujące środowisko w paście cukrowej uniemożliwia rozwój bakterii i niektórych drożdży. SKUTECZNA –można usunąć nawet krótkie włoski.

Depilację pastą cukrową można stosować na każdą wybraną partię ciała.

 

© Salon kosmetyczny Pracownia Piękna 2010-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie : hajime studio