Gabinet Kosmetyczny Pracownia Piękna- Wrocław

Salon Kosmetyczny
Pracownia Piękna
ul. Inżynierska 49 lokal 14, IIp.
53-228 Wrocław

tel: 666-257-207
mail: info@pracownia-piekna.pl

 

   

Makijaż

Makijaż podkreśla i wydobywa kobiecą urodę, sprawia ze nasza twarz wygląda zupełnie inaczej. W obecnych czasach stosowanie preparatów upiększających jest wyrazem dbałości o urodę.Aby jednak codzienny makijaż spełniał swoją rolę, musi być odpowiednio i starannie wykonany. Makijaż –to umiejętność wydobywania atutów urody kobiety, a jednocześnie sztuka kamuflowania mankamentów.
  • makijaż dzienny – to subtelny, stonowany i przede wszystkim bardzo naturalny, podkreślający urodę makijaż.

    makijaż dzienny wykonywany jest bezpłatnie dla osób korzystających z zabiegów twarzowych.(na życzenie po mikrodermabrazji, po mezoterapii bezigłowej, po liftingu falami radiowymi,po oczyszczaniu manualnym, po peelingach, eksfoliacjach kwasami)

  • makijaż wieczorowy – jest mocniejszy od makijażu dziennego, stanowi dopełnienie stroju na specjalne wyjście. Barwy w tym makijażu są nieco bardziej zdecydowane, może być bardziej świetlisty. W tym typie makijażu obowiązuje zasada, że mocno podkreślamy tylko wybraną część:oczy bądź usta, jedno akcentujemy wyraziście drugie naturalnie.

  • makijaż ślubny-łączy w sobie cechy makijażu dziennego i wieczorowego. Wyróżnia się dużą trwałością, odpornością na ścieranie, pot, warunki pogodowe.Odpowiednio wykonany makijaż, sprawia że buzia dobrze wygląda w każdym świetle.


 

© Salon kosmetyczny Pracownia Piękna 2010-2012. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie : hajime studio